Написати лист в редакцію
На головну сторінку
Додати в вибране
Зробити стартовою

Зареєстрований 18.12.2003

Оголошення
Співзасновник - Міністерство аграрної політики України
Про видання
  історія створення
Новини
  від "Біржового вісника"
  бліц-новини
Котирування
  готівкові курси
  офіційні курси
  валютний ринок
  фондовий ринок
  ринок металу
Видання
  переглянути номер
  передплата
Реклама
  в номері
  на сайті
Форум
 
Контакти
  редакція
  КАПБ
Різне
   
результати відкритих торгів
пропозиції партнерів
оголошення
вакансії
  партнери
послуги
 
 

Пошук у довіднику
БІЗНЕС-УКРАЇНА:

 
щ
Запрошення до співробітництва
 
4

Товарна біржа «Київська агропромислова біржа»

запрошує учасників аграрного ринку до співробітництва.

Товарна біржа «Київська агропромислова біржа» розпочала свою діяльність у вересні 1995 року. До складу засновників увійшли великі промислові об`єднання, сільськогосподарські та переробні підприємства, банки, а також комерційні структури, які займають провідні позиції на зерновому ринку України.

Біржа визначена Українською зерновою асоціацією та Національною асоціації цукровиків України у якості базової товарної біржі – організатора біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією в Україні, що засвідчують відповідні свідоцтва.

Київська агропромислова біржа входить до складу міжнародних біржових об'єднань.

Відповідно до Меморандуму про порозуміння від 12.01.2012 підписаного Асоціацією «Союз бірж України» та провідними громадськими організаціями, що представляють інтереси учасників українського аграрного ринку (Аграрний союз України, Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор», Асоціація меблевих, деревообробних підприємств та організацій «Меблідеревпром», Асоціація оптових ринків України, Асоціація «Укроліяпром») Київська агропромислова біржа надає пільгові брокерські місця та інформує учасників ринку про кон'юнктуру на біржовому ринку.

Нами розроблено та використовуються у поточній діяльності: система електронних біржових торгів та електронна інформаційно-аналітична система .

Київська агропромислова біржа має висновок про відповідність вимогам Міністерства аграрної політики та продовольства України. Біржею укладено договір, який дає право організовувати продаж майна, що перебуває у комунальній та державній власності, а також її внесено до реєстру Фонду державного майна організаторів аукціонів по продажу державного майна. Окрім цього, Київська агропромислова біржа ліцензована Державним агентством земельних ресурсів України, щодо проведення нею земельних торгів.

Київська агропромислова біржа пропонує співробітництво учасникам аграрного ринку, у результаті якого товаровиробники та переробники аграрної продукції отримають можливість покращити фінансово-економічні показники у 2012/13 МР, за рахунок використання у поточній господарській діяльності ефективних біржових інструментів. Біржа є гарантом виконання укладених біржових угод .

 

Спеціалісти біржі будуть раді відповісти на Ваші запитання за телефонами:

(044) 459 92 44; 230 95 49; 234 21 80.

E-mail: bersabu @ agrostock.kiev.ua tretyak @ agrostock.kiev.ua

 
 
 
 
Курси валют
finance.com.ua
finance.com.ua
 
 
Погода
 
 
Ресурси

Електронні біржові торги на

Союз аграрних бірж України
Росава-сервіс
Бджільництво в Україні

інші ресурси ...

 
 
МЕТА - Украинаwww.uaportal.comкаталог элитных рекламных площадок Украины БІЗНЕС-УКРАЇНА. Пошук підприємств України. Top AgroПрайсы Украины
Copyright © "Біржовий вісник Київської агропромислової біржі Київагропромбіржа"
Відтоверення любої частини сайту можливе тільки при посиланні на "Біржовий вісник Київської агропромислової біржі Київагропромбіржа" та в електронному вигляді повинно бути гіперпосилання на www.visnik.kiev.ua